Sperky.cz

Pomůžeme vám s výběrem luxusní a stylové kožené kabelky.

Calvin Klein nabízí parfémy, módní doplňky i hodinky.

Přírodní antioxidant Maqui berry pomáhá snížit váhu.

Ocelové prsteny učiní vaše ruce krásnější

Nebojte se ozdobit své ruce, sladit šperky od náušnic až po náramky a být hvězdou všude tam, kam přijdete. Ocelové šperky nejsou hitem jen tak pro nic za nic. Díky odolnosti chirurgické oceli jsou téměř nesmrtelné, nekorodují ani nečernají.

Prsteny z chirurgické oceli si zamilovali zprvu hlavně muži - tvrdý a odolný materiál odpovídal přesně tomu, co každý muž od šperku očekává. Dnes jsou ocelové prsteny jak pro muže, tak pro ženy. V kombinaci s krystaly Swarovski nebo v barevném provedení se stávají opravdu jedinečnými kousky, které stojí za to mít ve šperkovnici nejen pro výjimečné a slavnostní příležitosti, ale i pro běžné nošení.

Ocelový prsten Esprit

Vyberte si prsten pro sebe nebo pro svoji polovičku

Ocelové prsteny Emporio Armani

Značka Emporio Armani je nepochybně symbolem luxusu a noblesy. Prsten z chirurgické oceli, který kromě puncu s písmeny E a A zdobí černý keramický pruh vybroušený do nejmenších detailů a dva pruhy posázené brilianty. S takovým prstenem rozhodně nebudete šedou myší. Naopak. Staňte se středem pozornosti všude tam, kam přijdete. Pořiďte si exkluzivní ocelový prsten od Emporio Armani.

KOUPIT ocelový prsten Emporio Armani online

Ocelový prsten Tribal

Značka Tribal patří mezi tradiční výrobce ocelových šperků. Designéři této značky mají i svůj vlastní rukopis, díky kterému můžete šperky téměř neomylně poznat. Tento ocelový prsten Tribal je zvláštní nejen díky matnému provedení, které poutá pozornost, ale především díky jedinečnému vzoru vytvořenému několika různě velkými otvory po celém obvodu prstenu. Nezanedbatelnou výhodou Tribalových šperků je jejich poměrně nízká cena, díky které si je může dovolit opravdu každý.

KOUPIT ocelový prsten Tribal online

Ocelový prsten Tribal s krystaly Swarovski

To, že patří kombinace chirurgické oceli a Swarovského krystalů k těm nejoblíbenějším, už dokázaly všechny šperkařské značky. Ocelový prsten s modrými krystaly Swarovski od Tribalu s názvem Sapphire patří k nejprodávanějším prstenům ve své řadě. Nemalou zásluhu na tom má také jeho cena, která se nevyšplhá přes 500 Kč.

KOUPIT prsten s krystaly Swarovski od Tribal online

Ocelový prsten Esprit

Nejen kombinace kov+krystaly nebo zirkony jsou tím nejlepším na trhu se šperky. Značka Esprit si s materiály hraje velmi ráda. U prstenu Tortoise Light zkombinovala chirurgickou ocel s barevným plastem a vznikl designově jedinečný kousek, který podtrhne osobnost svého nositele. Esprit je už dávno synonymem pro propracované detaily a jedinečné šperky.

KOUPIT ocelový prsten Esprit online

Ocelový prsten Calvin Klein

Calvin Klein dlouhodobě zásobuje módní svět opravdu skvělými kousky, ať už se jedná o oblečení, parfémy, hodinky, šperky nebo jiné doplňky. Ocelové šperky mají návrháři od CK opravdu rádi, mohou se na nich vyřádit. Ocelový prsten z řady Island je výjimečný v každém svém detailu přitom je až geniálně jednoduchý. Máte-li rádi čistý a jednoduchy design, ale zároveň jedinečné a luxusní šperky, sáhněte po prstenu Calvin Klein.

KOUPIT ocelový prsten Calvin Klein Island online

*****

Calvin Klein představil pro rok 2013 novou kolekci šperků.

Upozornil na ni opět velmi kontroverzním reklamním spotem, ostatně jak už je u Calvina Kleina zvykem.

Veliké oblibě se také těší parfémy Calvin Klein, které patří mezi nejprodávanější na trhu.

*****

Troli prsteny Bubble se Swarovski na sperky.cz