Sperky.cz

Pomůžeme vám s výběrem luxusní a stylové kožené kabelky.

Calvin Klein nabízí parfémy, módní doplňky i hodinky.

Přírodní antioxidant Maqui berry pomáhá snížit váhu.

Ocelové náušnice si vás získají

Ještě nedávno nosili ocelové náušnice jen alergici, kteří nesnesli v uších jiný kov. Dnes už jsou ocelové náušnice možná běžnější než jakékoli jiné a směle konkurují dosud nejoblíbenějšímu stříbru. Hlavní příčinou je relativně nízká cena ocelových šperků.

Prohlédněte si různé typy náušnic z chirurgické oceli a vyberte si ty, které se vám budou líbit nejvíce.

Náušnice z chirurgické oceli

Ocelové náušnice Swarovski

Ocelové náušnice od značky Swarovski Fit Dark jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli a z krystalů Swarovski. Lesklá povrchová úprava dodává náušnicím punc luxusu a podtrhuje tak jejich netradiční vzhled.

Náušnice jsou opatřeny puncem Swarovski a jsou dodávány v originální krabičce.

KOUPIT ocelové náušnice Swarovski Fit Dark online

Ocelové Náušnice Clavin Klein

Calvin Klein ví, co se nosí. S touto značkou nikdy nešlápnete vedle, ať už se jedná o oblečení, parfémy, hodinky nebo šperky. Velkým hitem se staly tyto náušnice Pleasant z chirurgické oceli s vysoce lesklou povrchovou úpravou. K naušnicím lze vybrat náramek nebo náhrdelník.

KOUPIT ocelové náušnice Calvin Klein Pleasant online

Troli ocelové náušnice s krystaly Swarovski

Trendem je kombinace oceli a Swarovského krystalů, která se snoubí v náušnicích od značky Troli. Na náušnicích je lákavé nejen provedení, ale především nízká cena a snadná dostupnost.

KOUPIT ocelové náušnice TROLI s krystaly Swarovski online

Náušnice Tribal z chirurgické oceli Rose

Tribal je tradičním výrobcem šperků z chirurgické oceli. Mezi ty nejprodávanější patří barevné pecky různých velikostí a tvarů. Použitý kámen je krystal od Swarovski. Ocelové náušnice od Tribalu jsou nejen hezké a decentní, ale také levné.

KOUPIT ocelové náušnice Tribal Rose online

Aby vaše doplňky dokonale ladily...

Nezapomeňte si ke svým novým ocelovým náušnicím vybrat také náhrdelník nebo ocelový náramek. A prsten už máte? Seznamte se s našimi tipy na šperky z chirurgické oceli, které vám dokonale padnou a doplní váš jinak dokonalý outfit.

*****

Troli prsteny Bubble se Swarovksi na sperky.cz