Sperky.cz

Pomůžeme vám s výběrem luxusní a stylové kožené kabelky.

Calvin Klein nabízí parfémy, módní doplňky i hodinky.

Přírodní antioxidant Maqui berry pomáhá snížit váhu.

Ocelové náramky - skvělé doplňky do práce i na večírek

Šperky nenosíme jen při výjimečných příležitostech, řada z nás nosí prsteny, náramky, náhrdelníky a hlavně náušnice zcela běžně. Kdy a kam budete šperky nosit, je dobré vědět již při jejich výběru. Zlaté šperky kombinované s drahými kameny budete nosit spíše na plesy a jiné slavnostní události, naprosti tomu šperky z chirurgické oceli jsou ideální pro každodenní nošení apod.

Ocelové náramky nenosí jen ženy, velmi si je oblíbili také muži, kteří je kombinují s hodinkami. Ocelový náramek můžete koupit vašemu partnerovi k narozeninám nebo jako vánoční dárek. Uvidíte, že neuděláte chybu.

Vyberte si z nabídky dámských i pánských ocelových náramků

Pánský ocelový náramek Tribal

Hypoalergenní šperky z chirurgické oceli ocení nejen ženy s citlivou pokožkou, ale také muži. Ocelový náramek od značky Tribal je skvělým doplňkem pro každého muže, který má šperky rád a nevyhýbá se jim. Náramek je tvořený různě lesklými díly, které při střídavém provedení dávají dohromady skvělý efekt. Zároveň je ale náramek velmi decentní, lze jej v pohodě kombinovat s hodinkami nebo s jinými šperky.

KOUPIT pánský náramek Tribal online

Ocelový náramek Morellato s přívěsky

Dámský náramek In Love od značky Morellato je opravdu krásným šperkem. Hodí se jako dárek pro vaši přítelkyni či manželku. Jak lépe vyjádřit vaše city, než vkusným a luxusním šperkem? Náramek je vyroben z chirurgické oceli a je zdoben krystalem a přívěsky ve tvaru srdce. Společně s náramkem obdržíte také originální krabičku Morellato.

KOUPIT dámský náramek Morellato In Love

Ocelový náramek Calvin Klein

Náramek Stylish od značky Calvin Klein zaujme na první pohled svou jednoduchostí, čistotou zpracování a přesto luxusním vzhledem. Ocelový náramek přesně vystihuje okřídlené rčení: "V jednoduchosti je krása." Calvin Klein je takovými šperky proslulý a jeho jedinečné kousky nejsou úplně pro každého. Nebojíte se být středem pozornosti? Pak je náramek Calvin Klein právě pro vás.

KOUPIT ocelový náramek Calvin Klein online

Pánský ocelový náramek Storm

Pánský náramek z chirurgické oceli od kultovní britské značky STORM, který dostal jméno Border, je pro všechny mladé muže, kteří mají rádi stylovou módu a dbají na svůj ževnějšek. Ocelový náramek s černou aplikací je velmi nápadný, ale vkusný. Dá se snadno kombinovat s hodinkami nebo s jinými šperky od značky STORM.

KOUPIT ocelový náramek STORM online

Ocelový náramek Tribal

Posledním vybraným náramkem v našich tipech je opravdu stylový kousek od značky Tribal, která se specializuje na výrobu šperků z chirurgické oceli. Náramek Hole je vyroben z lesklé chirurgické oceli a je unikátní svým krajkovým vzhledem. Náramek si nemusíte bát objednat, padne na každou ruku, dá se lehce nastavit velikost. Zároveň ale pevně drží tvar, proto se nemusíte bát, že byste ho vytáhli nebo zdeformovali.

KOUPIT ocelový náramek Tibal Hole online

*****

Šperky Troli se Swarovski krystaly